درباره موفقیت های ما

چرا انتخاب ما

شرکت هدف گستر ملیکا با مدیریت مهندس سعید قربانی و مجموعه ای متشکل از کارشناسان و تکنسین های مجرب در زمینه مهندسی عمران، معماری،صنایع و زیباسازی پس از چندین سال تحقیقات و بررسی عوامل تولید با طرح اولیه محصولات خود را متناسب با نیاز بازار ایران در سال ۱۳۸۲ به طور تخصصی در زمینه چمن مصنوعی فعالیت خود را آغاز کرد و اولین محصول خود را از شرکت Hedef ترکیه که عضو ۲۰ شرکت جهان است که دارای تائیدیه از FIFA می باشد در تبریز نصب کرد و پس از آن با انجام پروژه های مطرحی چون مجموعه ورزشی شهید کشوری تهران، استادیوم ارومیه، استادیوم گرگان، استادیوم بندر خمیر، استادیوم خوی و بسیاری پروژه های چشمگیر دیگر به عنوان یکی از سهام داران اصلی شرکت Hedef به فعالیت خود گستردگی و تداوم بیشتری داد.

این شرکت پس از سپری شدن چندین سال و با کسب تجربیات ارزشمند توانست در راستای بهبود کیفیت محصولات خود اقدام به برقراری ارتباط با چندین شرکت خارجی نموده و در حال حاضر دارای نمایندگی انحصاری شرکت Unica ترکیه در زمینه ی کفپوش های اپوکسی نیز می باشد که در این زمینه اولین محصول خود را در استادیوم بین المللی تنیس تهران نصب کرد و هم اکنون به صورت فعال به انجام پروژه های متعدد و برجسته مشغول می باشد.

همچنین به دلیل تسلط و تخصص در ارائه محصولات متنوع و همکاری با طراحان و کارشناسان خلاق و دوره دیده اروپا فعالیت خود را در زمینه روف گاردن و محوطه سازی حرفه ای در کشور های همسایه و هم اکنون در کشور عزیزمان به صورت گسترده آغاز کرده و تا کنون ضمن ارائه این محصولات و خدمات به بسیاری از اماکن ورزشی و عمومی و خصوصی کشورمان موفق به صادرات بخشی از محصولات خود به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه گردیده است. تداوم انجام خدمات روز افزون در گستره صنعت و زیباسازی کشور و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی با اعتقاد به اینکه فروش سرآغاز یک تعهد چندین ساله است هدف مدیریت و یکایک اعضاء این شرکت می باشد.

نگهداری، استفاده و ضمانت

 ضمانت کالا و خدماتی که خریداری کرده اید، مسئولیت HEDEF Sentetik و توزیع مجاز آن را مطابق با شرایط، محدودیت ها و شرایط مندرج این اسناد تضمین می کند. مدت زمان ضمانت ممکن است بسته به نوع محصول، برنامه الگو، شرایط آب و هوایی محل و یا منطقه ای که در آن اعمال می شود

تجربه یک جهان سبز

 برای طراحان چشم انداز ضروری است که ظاهر تازه و سبز را به باغ هایی که طراحی می کنند حفظ کنند. یک منظره زیبا از یک باغ آسمانی هرگز بدون یک پس زمینه سبز کامل نیست. اغلب زمان ها، تمام تلاش ها برای حفظ چمن بیهوده و یا بسیار گران است مثلا آب کم است، خاک کافی نیست و به عنوان نور خورشید کافی نیست

چرا ما

با توجه به توانایی های این مجموعه ، ارائه تمامی محصولات به صورت اختصاصی با توجه به سفارش خریدار بنا به ابعاد زمین مورد نظر می باشد و تمامی خطوط زمین با الیاف سفید رنگ بصورت بافت یکپارچه با قسمت سبز رنگ چمن مطابق با ابعاد سفارش از طرف خریدار بوده که بصورت تابلو فرش مختص زمین مذکور تولید می شود .